Eski Hikaye 3.Bölüm

İlgiyle izlediğimiz TRT'1'in yeni dizisi Eski hikaye, 16 ekim çarşamba günü 22:40'da sevenleriyle buluşuyor.Şunu da söylemeden edemiceğim Eski hikayeyi izleyen herkes saatinden mutsuz, hatta saati yüzünden Dizisinin rayting kurbanı olcağını ve kaldırabılceğini düşünüyolar.Bence de Eski hikaye 20:00'a daha geriye alınmalıdır diye düşünüyorum.
                                        3.Bölüm ;
Mete sonunda kendinin ilk açığını verir, Murat'ın ofisinde eli silahla güvenlik görevlisine zor kullanırken Türkan'a yakalanır.Türkan ise çok şaşkın ve mutsuz olur, yüzleşmeye gelincede.Türkan, Mete'ye durmadan nasiyat verir, ama Mete'de pek ilgilenmez hatta bi kullandığından girer bir kulağından çıkar Mete'nın Tek istediği Babasının intimaktını almaktır! Yalnız Türkan, Mete'ye yavaş yavaş aşık olur ve onun adına korkmaya başlar.Mete'ye, Murat boztepeli asla bunu yanına koymaz ve senden bunun cezasını alır, o güçlü adam der.Murat'ın kızıda öğrenir ama o ise Mete'ye aşık olduğu için Meteyi korur ama babasından korkmaktadır.Murat boztepeli ise sevkiyata yoğunlaşmıştır, Cengiz ile işi yürütürken, Mete maskeli bir şekilde sevkiyata yaklaşır ama aksilik bir güvenliğe yakalanır maskesini çıkartmasını ister ve Mete'de çıkarır çıkarmaz ateş eder.


Eski Hikaye 3.Bölüm


Labels: , , , ,4 Responses to "Eski Hikaye 3.Bölüm"

  1. Adsız says:

    reyting kurbanı olmaz umarım senaryo süper

Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -