Eski Hikaye 6.Bölüm

"Eski Hikaye"  6.bölümüyle sevenleriyle 13 Kasım Çarşamba günü aynı saatinde buluşuyor. Eski Hikaye yapımcısının twitterde yaptığı tweetle 7.bölüme kadar kurgunun tamam olduğunu söyledi. Bunda Eski Hikaye ekibinin ne kadar professional ve hızlı çalıştıklarını gösterir. Eski Hikaye ekibi seyircilere önem veriyor, onlarla herşeyini an an paylaşıyor bunda bizi çok mutlu ediyor. Bize de "Eski Hikaye izlemek" düşüyor. 6.bölümün ana konusu Dost kazığı olcak, bakalım bizi 6.bölüm de neler beklicek. Biraz aldığımız bilgileri yine de sizle paylaşmak bize mutluluk vericek.
                                                                                 
Eski Hikaye'de kötü karakterleri bile ölse sevindiren bir teması olduğunu öğrendik. Mete, Kalbinin içindeki vicdan sesini dinliyerek Cengizi affetmiş bir yandanda aklını karıştırarak geri salmıştı. Cengiz, yine Murat boztepelinin imdadına yetişmiş ve onu tam berkes öldürecekken adamlarının elinden kurtardı. Murat, bu duruma çok sevindi hemen Cengiz'e sarıldı ama, Cengiz'de bir soğukluk vardı o sarılmasına yanıt vermedi Cengiz artık Murat Boztepeli'den yavaş yavaş soğumaya başlıyor. Murat Boztepeli bunun farkına vardığında ne kadar da üstüne gitse Cengiz yine 20 senelik arkadaşına alçak gönüllükle cevap verir. Murat Boztepeli içten içe çöke dursun ajanları olan Kese, her bilgiyi Berkesle paylaşıyordu. Kese, Cengizin gelmesiyle çok da etkilense ama, paranın ucunu görünce Cengizi bile umursamaz. Cengiz aslında Murat Boztepeline daha öncelerde dediği şimdikten çıkıyor. Cengiz, haklı olduğunu Murat boztepelinin yüzüne vuracak. Kese, herşeyi yetiştire dursun bi zaman sonra haliyle anlaşılacak herkesin içinde bir şüphe olcak, birbirlerine güvenleri kırılcak. Pamir ise Cengiz abisinin gelmesiyle yerini tekrar ona devreeder. Mete iyicene güvenlerini kazanmış ve içten içe her türlü bilgiyi edinmeye devam eder. Nilüfer, Berkesle yaptığı buluşmada tuzağı düştüğünü sanmıştık ama, meğersem Nilüfer, Muratı tuzağı düşürmüştü. İçinde 14 yıllık intikam tutkusu olan Nilüferin aslında Murat boztepelinin ölmesini herkesden çok istiyordu. Berkesle gizli bir buluşma yaparak anıları tazeleyen Nilüfer, Berkese elinden geleceği yardımı etmeyi sunar. Nilüfer, Esra'ya olan annelik sevgisini her an göstermekteydı. Nilüfer, Mete'den yana kuşkulu sebebi ise Türkan'ın sevdiğini aslında gözleriyle anlamıştı. Esra'ya bunu ne kadar da anlatmaya çalışsa Esra buna umursamaz. Türkan'la, Mete'de gizli buluşmalarda dertleşmeye devam etsin. Mahalle ilişkilerinde ise Ragıp artık Abdi Bey'den özür dileyerek taksisini geri almış eski günlerine tekrar dönmüştü. Ragıp artık Ömeride kiracı olmak istemediğinden onuda evinden kovmuştu. Ömer'in bakkal işleri de kötü gitse parasızlık olduğu zaman Zeynep'in açtığı mantıları satın alsa da mantıları satarak kendini kurtarır. Zeynep'in bu sefer işleri mükemmel gider bakarsınız ilerde mantılar zinciri bile kurabılır. Mete son olarak dayısının yeni planladığı bir planla, Murat boztepelinin iyicene boğazına mı yapışacak yoksa başarısız mı olcak? Cengiz, Murat boztepeli'den hesap mı sorucak yoksa kaderine mi razı olucak?

Bunların hepsini Gelecek hafta çarşamba günü görüceğiz. Biz Eski hikaye fan sitesi olarak edindiğimiz tüm bilgileri derliyip, toplayıp sizinle paylaşacağız.Lütfen bizimle takipi bırakmayız, Eski Hikaye ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi alta yorum yap, yorumlama biçimi anonim seçerek yaparsanız mutlu oluruz. #EskiHikaye

                                                                        Eski Hikaye 6.Bölüm
                                                     


Labels: , , , , ,4 Responses to "Eski Hikaye 6.Bölüm"

 1. Utku says:

  Merhaba, bilgiler içi çok teşekkürler ancak burada takıldığım bir nokta var. Mete'ye bilgi veren kişinin dayısı olduğunu söylüyorsunuz. Oysa dizide şimdiye kadar ne Mete'nin annesi ile ilgili bilgi ne de arayanın kimliği ile ilgili bir ipucu var. Sadece uzun süre Boztepeliler ile çalıştığı biliniyor. Siz bu bilgiye nereden ulaştınız ?

  Ben Mete'nin annesinin Nilüfer olduğunu, İbrahim Ferhatla aralarında bir ilişki olduğunu bu yüzden de Murat Boztepelinin İ.Ferhat'ı öldürttüğünü düşünüyorum. Berkes de Nilüfer 'i seviyor ancak İ. Ferhat'la rakip olduğu için ölmesinden fayda görüyor, bu da dosyanın örtbas edilmesini doğruluyor diye düşünüyorum. .

 2. Hakan Ay says:

  Eski Hikaye 5.Bölüm'de bir şey dikkatimi çekti. Kese telefonu kulağına koydugunda Mete'nin telefonu çaldı ve intikam arkadaşı ile konuştu. Demek istediğim dayısı değilde Mete ile konuşan Kese Olabilir.

 3. Utku says:

  Çağkan bey teşekkür ederim, ben emin olduğunuzu farkettim; ancak nasıl emin olduğunuzu anlayamadım. Acaba dizide bizim kaçırdığımız bir yer mi var yoksa sizin tarafınızdan içeriden kaçırılan bir şeyler mi var :) (tamamen iyi niyetle söylenmiştir, kaçırmaktan kastım tanıdık vb aracılığı ile ufak bir fısıltıdır )

 4. Adsız says:

  Mete kararını değiştirdi , Cengizin işini bitirecek , ancak beklemesi gerekiyor . Hem mete aşırı fevri davranıyor . Kim ne derse oraya yöneliyor , şimdide Sadiye taktı ancak yanlış yolda , tetikçiyi değil , emredeni indirmeli.

Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -