Eski Hikaye 7.Bölüm

"Eski Hikaye", sevenlerini etkilemeye devam ediyor. Geçen bölümü şöyle kısa bir özet geçicek olursak ana temamız #DerdiDünyaOlanın dı. "Eski Hikaye izle" yenlerini ekrana kitlemişti. Mete kendinden şüpheleri tamamen kaldırsa da iyicene kötülük bataklığına saplanmıştı. Bakalım Mete nefretine yenik düşüp düşmanları gibi kötü birisi mi olucaktı?

                                                                     
eski hikaye 7.bölüm
Eski Hikaye 7.Bölüm

"Eski Hikaye Dizisinde"  Mete'nin planları yerinde gitmekteydi. Mete intikam yolunda başladığı telefonda ki gizemli sesle beraber, artık yavaş yavaş fikir ayrılığı yaşamaktaydı. Mete tamamen kendi planlarına yoğunlaşmış, zekice hareketler etmekteydi ama, planların yolunda gitmesinden mutluydu, mutlu olmasıyla da içindeki kötülük iyice baskın olmaktaydı. Mete, Murat'ın güvenini kazanmak için istemediği herşeyi yapmak zorunda kalmaktaydı. Berkes ise artık uyanmış Muratla ittifak yapıp 3.kişiyi bulmak için Murat ve Nilüferle anlaşacaktı. Nilüfer ise bu 3. kişiyi yani Mete'yi önce bulup elindeki önce şantaj kasetini alıp kendini aklayacak ve Murat'dan intikam almak için 3.kişiye yardım etmek için planlar kurmaktaydı. Türkan'dan yardım isteyen Nilüfere, Türkan elinden geleni yaparak bir kaç bilgi öğrenir ve Nilüfer bu bilgileri değerlendirmek için geniş bir araştırma yapar. Berkes ve Murat kendilerini birbirine düşüren adamı bulmaktan emindi çünkü birbirleriyle uğraştırmaktan işlerine koşamıyolardı ikiside orta yollarını birbirleriyle uğraşmayıp işlerini yollarına koymakta buldular.  Bu ikili ittifak Mete'nin hoşuna gitmeyecekti Mete her zaman 1-0 önde olarak kozları onunda elinde olmasına rağmen zorluk çekecekti. Cengiz ise Mete'den iyicene şüphelenecek ve yapmamak istediği şeyleri yapmak için onu mecbur bırakacaktı. Esra'nın en yakınında bulunan Pikachu lakaplı kişiden şüphelenen Cengiz, onu kaçıracak ve bir depoya kitleyecek, Mete'den onu öldürmesini isteyecekti. Mete'de, Murat'ın canını yakan tek şey kızı Esra olduğunun farkına varır ve Esra'ya yakınlaşmak için elinden geleni yapar. Esra'la hemen hemen sevgili olan Mete iyice Türkanı kaybetmekdeydi. Cengiz, Mete'ye bir sevkiyat işi verir aslında onu birazda oyuna getirir ve dener. Sevkiyat işinde birden adamlar gelir, Mete adamları saf dışı bırakır ama, kapıdan birden Türkan çıkar hani birbirimize karşı dürüstük der ve kırılır ordan çeker gider. Türkan'la arası çok bozulan Mete içindeki Türkan sevgisini artık dayanamayıp dışarı çıkarır ve Türkanla yüzleşir. Türkana durumları anlatmaya karar veren Mete, artık dürüst olmaya karar verir. Acaba Mete Pikachu lakaplı Esra'nın arkadaşını vuracak mı? Türkan'la yakınlaşacaklar mı? Murat Boztepeliye zarar vermek için Esra'nın canını yakacak mı? Gelecek hafta hepsini beraber görüceğiz ve iyi seyirler dileriz.

                                                                                  Eski Hikaye 7.Bölüm


Labels: , , , ,Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -