Eski Hikaye 11.Bölüm Fragmanı

Eski Hikaye 10.Bölümde Vicdan Pamir ile Keseyi yaralarayak kaçmayı başarmıştır. Pamir'in yokluğunda Cengiz yanına Meteyi alıp Vicdanı aramaya başlamıştır. Gitmedikleri hastane gitmedikleri adres kalmamıştır. Vicdan Hastaneye giderek ilk tedavisini olup hastenedeki baglantısını kullanarak kendini ölü gibi göstermiştir. Cengiz bu numarayı yemeyip Morga gidip bakmıştır ve Vicdanın ölmediğini anlamıştır. Türkan Esraya olan biteni anlatmıştır. Meteden hoşlandığı ama Metenin karanlık bi tarafını olduğunu Meteden uzak durmasını söylemiştir Aynı şekilde Esrada Türkanı Meteden uzaklaştırmak için söylediklerine katıldığını söylemiştir. Cengiz ile Mete Vicdanın kullandığı arabanın kiralık olduğu anlar ve Meteyle birlikte rent a acar'a gidip arabanın kimin kiraladığını öğrenmek ister ordan da şonuç çıkmayınca arabanın içine bakmak isteyen Cengiz arabayı bulur ve Çöp poşetinde Vicdanın kanlı elbiselerini farkeder elbiseninin içinden çıkan kagıt vicdanın yerini belli eder.

Meteyle birlikte direk kagıtta yazan adrese giden Cengiz le Mete içeri girerler ama Vicdan onları fark edip evden çıkmıştır. Asıl süpriz ise Sadrinin Vicdanı tanımasıdır. Vicdanı Cengizlerden kaçırmak için yardım eden Sadrinin Vicdanla ne gibi bir baglantısı var? Sadridemi intikam almak istiyor? Daha öncesinde Vicdan Meteyi Sadri hakkında uyarmıştı. Sadrinin Vicdana yardım etmesi işleri tamamıyla karıştırmıştır. Eski Hikaye 11.Bölüm'de Cengizle Mete ikili olarak Vicdanı aramaya devam edicektir. Mete Vicdanın kim olduğunu ve ona sormak istediği sorular olduğunu için Vicdanla konuşmak ister ama Vicdan yerini güvenlik amacıyla kimseye söylemez Sadri dışında. Mete Türkanla arasındaki ilişkiyi düzeltmek için Türkanla bir araya gelir onunla konuşmaya başlar Türkana kötü birşey yapmadığını söyleyen Mete türkandan istesede uzaklaşamaz.

Eski Hikaye 11.Bölüm Fragmanı
Labels: , , ,Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -