Eski Hikaye 11.Bölüm

Eski Hikaye 10.Bölümde çok heycanlandık nefes kesen 10.Bölüm'den sonra aklımıza takılan bir kaç soru oldu tabiki. Sadrinin Vicdanla birlikte çalışması akıllarda bir çok soru işareti oluşturdu. Sadri'de aslında Boztepelilerden intikam almak isteyen bir adammı? Sadri İbrahim Ferhatın arkadaşı onun intikamını almak içinmi çalışıyor dersiniz? Eski Hikaye 11.Bölümde Sadri Vicdanı Cengizle Meteden kurtarıp güvenli bi yere götürmeyi başarmıştır. Sadri şüpheleri üstüne çekmiştir. Kesenin Berkesle birlikte çalıştığını ona ihanet ettiğini öğrenen Sadri bu bilgileri Vicdana söylerek Mete'ye ulaştırır. Sadrinin hangi tarafta olduğunu kestiremesekte şuan Mete'ye yardım ettiği kesin. Cengiz Vicdana kafayı takmıştır baglantılı olduğu kişilere Vicdan ismini vererek kadrajı büyütmüşdür. Vicdan iyileşene kadar Sadri Vicdana göz kulak olur. Mete Türkanla arasındaki sorunu halletmek için Türkandan özür diler ve yemeğe davet eder. Türkana kötü birşey yapmadığını söyleyen Mete kendini türkana inandırmak istesede Türkan Meteden uzak durmak ister.

Nilüferin planı düşündüğü gibi ilerlemesede malları satmaya kararlıdır. Berkesin dışında müşteri arayan Nilüfer malları satıp Esraya gerçekleri anlatıp yurt dışına kaçmayı planlar. Türkiyede durduğu süre boyuncada İbrahim Ferhatın oğlunu aramaya devam eder. İbrahim Ferhatla nasıl bir ilişkisi olduğu ise hayla meşhul. Mete sorularına cevap aramaya devam ederken babasından kalan bazı şeyleri bulunca Boztepelilerle çalışmaya devam eder intikamını almaya tekrar kararlanan Metenin aklında güzel planlar var.

Eski Hikaye 11.BölümLabels: , , , ,Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -