Eski Hikaye 12.Bölüm

Her bölümde olay yaratan ve izleyicileri ile arasında sıkı bir bağ oluşturan ''Eski Hikaye'' dizisi yeni bölümünde yine sürprizler ile sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle dizimizin son bölümlere bakıldığında daha heyecanlı ve daha keyif verici olması gözlerden kaçmıyor. Bununla beraber oyuncuların performanslarına bakıldığında çok üstün bir oyunculuk sergiledikleri ve izleyicilerine keyif dolu anlar yaşattığını görmekteyiz. İzleyicilerin özellikle en çok sevdiği karakterler arasında Ömer'in olduğunu ve her mahalleye bir Ömer Bakkal, lazım dedirttiğini izleyicilerimiz tarafından duymaktayız. Sempatik ve sıcak kanlı bir karakteri canlandıran oyuncumuz bir önceki dizisi olan Pis Yedili dizisinde de yine gözde oyuncular arasında yer almıştı. Öyle görünüyor ki, oyuncumuz bu performansı ile daha bir çok dizide ve sinema filminde bizler ile beraber olacaktır. Kendisine buradan bizlere keyifli anlar yaşattığı için teşekkür ediyor ve konumuza geri dönüyoruz, öncelikle dizimizde yaşanan önemli gelişmelerden sizlere biraz bahsetmek istiyoruz. 

"Eski Hikaye Dizisi" tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana bağlamış durumda, şöyle bir duyum aldım aslında ilkez izliyenlere kendine resmen bağladığını duyurdu. Bağlılık etkisi yaratan Eski Hikaye sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Size 12.Bölüm hakkında bir kaç sahnesi bilgilendirmek isterim. Artık Vicdan, Sadriyi kullanarak arkasında iz bırakmamıştır ve ona kullanıcak olunan kozları arkasında bırakmıştır. Sadri'nin, adamını öldürürken görüntüsünü çekmiş ve onu aleyinde kullanmak istemiştir. Sadriyi'de istemeye istemeye kendi tarafına çeken Vicdan, kendini öldü göstermek için Sadriyi kullanır. Sadriye şantaj yaparak Murat Boztepe'line öldürdüğün adamını ben olduğumu söyle ve arkamda iz bırakma der, Sadri istemeye istemeye kabul etmek zorunda kalmıştır. Diğer yandan ise Esra ile Mete'nin arası sahte de olsa düzelmişti. Esra, Türkana kaptırmamak için elinden gelen tüm kozları kullanarak hırs yapmıştır.Nilüfer  Bu durumu şöyle açıklıyor, yönünü görüntü de babası ama, aslında Dayısı olan Murata benzemektedir diyor. Türkan ile araları iyicene açılan Mete'nin, bu durumdan ne kadar üzüntü ve pişmanlık duysa da ama nefreti ve intikamı daha önde gitmekteydi. Vicdanında öldüğünü zanneden Mete, artık tek başına olduğunu sansa da psikolojik olarak kafasında yükleri daha çok artmış ama, intikam isteğide omuzundaki yüklerinden bile daha ağır basıyordu. Mete, artık son kozlarını oynayacaktır, elinde olan Esrayla bakalım ne gibi planlar uyguluyup, strateji belirleyecekti.

Bunların hepsini öbür hafta Eski Hikaye'de görüceğiz. "Eski Hikaye izle" mek için sitemizden ister canlı izliyebilirsiniz.  Sizde Eski Hikaye, hakkında yorum ve düşüncelerinizi aktarmakta özgürsünüz, isterseniz duygularınızı yansıtabilirsiniz ve bunlarda bizi çok mutlu edecektir.

Eski Hikaye 12.BölümLabels: , , , ,2 Responses to "Eski Hikaye 12.Bölüm"

  1. Adsız says:

    Merhaba. Murat Boztepeli Esranın dayısı değil miydi ya? Büyük harfle Amcası yazmışsınız.
    Herşey bir tarafa, bir hafta zor bekliyoruz Eski hikayeyi. Çarşamba günümüzün anlamı nerdeyse Eski hikaye. Muhteşem bir dizi. Sonsuz teşekkürler...

  2. Adsız says:

    Izliyemiyorum nereye... basinca izleyebiliyorum
    ekran nerde?

Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -