Eski Hikaye 15.Bölüm

Eski Hikaye 14.Bölüm'de Esra evi terketmiş ve Metelere yerleşmiştir. Metenin babaannesi buna sıcak bakmasada Mete istediği için rıza olur. Boztepeli Meteye kızmıştır. Mete Esra kendi rızası hariçinde kimsenin onu evden alamıcağını söyleyince Boztepeliyi karşısına almıştır. Mete Esra ile konuşup buralardan kaçmasına söylemiştir. Türkan evine dönüp Asiye hanımla dertleşir Asiye hanım Metenin babasının katilini eve getirince çok sinirlenmiştir. Mete Türkan ile Boztepelinin yakınlaşmasına çok sinirlenmiştir. Murat Boztepeli Berkes ile bir araya gelip Nilüferi vermesine söyler ama Berkes kendisinde olmadığını idda eder ikili arasında şavaş bayrakları açılmıştır. Ömer Boztepelilerin şirketine girmesi Metenin işine yaramıştır. Mete Ömerin yanına giderek Boztepelilerin tüm mal varlığını öğrenmiştir. Mete maskeli kimliği ile Nilüferi arayıp buralardan kaçmasını söylemiştir. Boztepeli Türkanı yanında çalıştırmak için her yolu dener ofisine ziyaretine giden Boztepeli Türkanın ona babasının adına yalancı şahitlik ettiğini sorar ama Boztepeli babasının yalancı şahitlik yapmadığını doğruları söylediğini söyler.

Boztepeli ile Türkan bir anlaşma yapar. Türkan Esrayı tekrar eve getirmesi karşılıgında Boztepeliden İbrahim Ferhatın kim olduğunu öğrenmek için anlaşırlar. Nilüfer ile Maskeli(Mete) Nilüferi istanbulu terketmesi için inka eder ama Murat Nilüferin tüm mal varlığını aldığı için parası olmadığını söyler Mete'de Boztepelinin evdeki kasasını açmaya karar verir. Mete kendi odasına çekilip Boztepelinin evdeki kasasının şifresini çözmeye çalışır. Mete Maskeli kimliğiyle ile kasayı patlamayı başarmıştır.
Eski Hikaye 15.Bölüm


Labels: , , , ,Yorum Yap:

Yorumlama Biçiminden Anonim'i şeçerek hemen yorum yapabilirsiniz.

Eski Hikaye fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle Eski Hikayetır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: Diziblog@hotmail.com
-
Powered by Blogger.
Eski Hikaye - Eski Hikaye Dizisi - Eski Hikaye İzle - Eski Hikaye Son Bölüm İzle -